06.06.2017 14:03:21

Yaşar Alptekin'den çok konuşulacak Mustafa Ceceli yorumu

Ünlü oyuncu Yaşar Alptekin, son dönemlerin en çok konuşulan ismi Mustafa Ceceli hakkında, 'Para ve şöhret en delikanlı adamı bile bozar' dedi.

Eski manken ve oyuncu Yaşar Alptekin, 'Duymayan Kalmasın' programına konuk oldu. Bir dönemin ünlü oyuncusu bilinmeyenlerini anlatırken, son günlerin olay adamı Mustafa Ceceli hakkında da yorum yaptı.

"BARİYERLER BOĞAZIMI KESECEKTİ"

Alptekin kısa bir süre önce geçirdiği motosiklet kazasıyla ilgili, "Yaşanması gerekiyormuş. Verilmesi gereken bir sadakam varmış. Motorumu çalıştırmadan önce yanıma Suriyeli bir çocuk yanıma geldi. Böyle biraz 'hadi hadi git' dedim. Sonra pişman oldum, sadaka verdim. Eğer o sakadayı vermeseydim bugün yanınızda olmayabilirdim. Çünkü 10 santim daha ileri gitseydim bariyerler boğazımı kesecekti" dedi.

"PARA VE ŞÖHRET EN DELİKANLI ADAMI BOZAR"

Mustafa Ceceli hakkında da konuşan Alptekin, "İyi bir arkadaş ama yıllardır söylediğim bir şey var. Para ve şöhret en delikanlı adamı bile bozar. Ben ne delikanlıklar ne iyi aile kızları gördüm ama şöhret olduktan sonra kendilerini bozdular. Hepimiz bir imtiham içindeyiz. Bir anda ne oldum oluyorsun. Ben de biliyorum bu durumu. Bunu kimse inkar edemez." ifadelerini kullandı.