31.05.2017 15:19:16

Diriliş Ertuğrul 90. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul 89. bölümü yine ekrana çiviledi. Diriliş Ertuğrul'da Sultan'ın zehirlenmesi ile tüm dengeler altüst olur.Ertuğrul, Saadettin Köpek tarafından tutuklanır... Peki Diriliş Ertuğrul 90. bölümde neler yaşanacak...

Ekranların reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanmayan ve ekrana bir hafta ara veren Diriliş Ertuğrul bugün yeni bölümü ile seyircinin karşısına çıkacak. Gerilim, aşk ve tutku dolu sahneleriyle izleyiciyi ekrana kilitleyen Diriliş Ertuğrul 14 Haziran Çarşamba akşamı 91. bölümüyle sezon finali yapacak.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 90. BÖLÜM FRAGMANI 

 

 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 89.BÖLÜM ÖZETİ

Diriliş Ertuğrul dizisinde bu hafta Saadettin Köpek, Sultanı'ın zehirlendiğini haberini alır ve askerleriyle Hanlı Pazar'a gelir. Hanlı Pazar Ertuğrul Bey'in olduğu için Saadetin Köpek Sultanın zehirlenmesinden Ertuğrul Bey'i sorumlu tutar ve askerlerine Ertuğrul Bey'i tutuklamalarını emreder. İbnül Arabi Sultan için dua eder.

Saadetin Köpek'in emri ile Ertuğrul Bey ise Hanlı Pazar'da bir odada tutulur. Vasilyus, Sultanın zehirlenmesini ve Ertuğrul'un tutsak edilmesini fırsat bilip Hanlı Pazar'a saldırı düzenliyor. Alpler ve Hayme Ana, Ertuğrul'un tutuklanmasına karşı çıkar. Saadettin Köpek, Hanlı Pazar'ın kapısına askerlerini yerleştirir. Ertuğrul ise Saadetin Köpek'e gereken tedbirleri alasın der. Bunun Vasilyus'un planı olduğunu ve Hanlı Pazar'a saldırabileceğini söyler.